O nas

Przewiń w dół
o_nas

Partner godny zaufania

Jesteśmy rodzinną firmą specjalizującą się w profesjonalnej obsłudze branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz rolnictwa, w zakresie dostaw najwyższej jakości olejów, smarów oraz płynów chłodniczych.

 

Przez niemal 30 lat działalności zawsze stawialiśmy nacisk na podnoszenie atrakcyjności naszej oferty. DECAPOL to nie tylko sprzedaż olejów, to najwyższej jakości obsługa klienta oraz wsłuchiwanie się w jego indywidualne potrzeby, tak by oferować dedykowane, „szyte na miarę” wsparcie dla każdego klienta biznesowego.

Gwarancja_zawsze__najniższej_ceny

Gwarancja zawsze najniższej ceny

Współpracując z Nami masz zawsze pewność najlepszej ceny, gwarancję ciągłych i terminowych dostaw, a także możliwość korzystania z licznych promocji oraz wyprzedaży kierowanych do naszych stałych partnerów. Dbamy o długofalowe relacje z klientami, chcemy, aby każdy nowy kontakt zmienił się z wieloletnią, udaną współpracę, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odpowiadając na jego indywidulane potrzeby.

Dedykowany_opiekun__i_doradca_klienta__

Dedykowany opiekun i doradca klienta

Dysponujemy specjalistycznym zespołem doradców handlowych oraz technicznych, a także Biurem Obsługi Klienta Biznesowego, gdzie sprawnie złożysz każde swoje zamówienie. Posiadamy własny magazyn oraz bazę transportową, dzięki czemu „od ręki” zrealizujesz i otrzymasz niemal każde, nawet najbardziej skomplikowane i złożone zamówienie.

 

Twój stały opiekun zawsze poinformuje Cię o aktualnych promocjach, nowościach oraz udzieli niezbędnego wsparcia merytorycznego i technologicznego z zakresu eksploatacji sprzedawanych u nas produktów.

Skontaktuj się z nami
Zaopatrzenie_firm_____Opolszczyzna,_Śląsk_i_Dolny_Śląsk_

Zaopatrzenie firm

Opolszczyzna, Śląsk i Dolny Śląsk

Specjalizujemy się w obsłudze sklepów motoryzacyjnych i warsztatów samochodowych, stacji paliw, firm logistycznych i transportowych, parków maszynowych i zakładów przemysłowych. Dysponujemy również bogatym i specjalistycznym asortymentem produktów do maszyn rolniczych. Działamy na terenie południowej Polski, głównie województwa opolskiego i śląskiego. Nasza hurtowania znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, zaledwie 20 minut drogi samochodem od Autostrady A4. Dojedziesz do Nas z Opola czy Gliwic w zaledwie 40 minut!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zobacz pełny kontakt

Kościelna 38

47-150 Raszowa

77 463 50 50

505 091 978

E-mail

biuro@decapol-rafinex.pl