Oleje i ciecze dla przemysłu

Przewiń w dół

Bogata oferta olejów i cieczy specjalistycznych

Bogata oferta olejów i cieczy specjalistycznych - skierowana do profesjonalnego przemysłu. Wszystkie oferowane przez nas produkty są poddawane rygorystycznych testom i spełniają wszystkie niezbędne normy wydajnościowe, bezpieczeństwa i jakościowe – zarówno polskie, jak i międzynarodowe.

 

Hurtownia olejów przemysłowych DECPOL-RAFINEX działa na rynku od niemal 30 lat. W tym czasie poznaliśmy dokładnie oczekiwania naszych klientów i potrafimy sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom i standardowi obsługi.

Cenimy prace profesjonalistów i dbamy o to by nasza współpraca przebiegała bezproblemowo.

 

Każdy z naszych stałych klientów posiada indywidualnego opiekuna biznesowego, który zawsze służy pomocą przy wyborze właściwego produktu, dopasowanego do wymogów pracy maszyny, wymagań producenta oraz wysokości budżetu. Jesteśmy zarejestrowanym pośrednikiem obrotu towarami w procedurze zawieszonej akcyzy. Poznaj bliżej nasz asortyment i atrakcyjne ceny!

Skontaktuj się z nami
Produkty

Oleje hydrauliczne

Oleje maszynowe

Oleje sprężarkowe

Oleje hydrauliczno-przekładniowe

Oleje do przekładni przemysłowych

Oleje do łańcuchów

Oleje do silników gazowych

Oleje do obróbki plastycznej

Oleje antyadhezyjne

Oleje biodegradowalne

Oleje do hartowania / ciecze chłodzące

Nośniki ciepła

Trudnopalne ciecze hydrauliczne

Oferujemy atrakcyjne programy bonusowe oraz lojalnościowe dla stałych klientów. Wiele z oferowanych przez nas produktów posiadamy w magazynie, przez co są dostępne niemal „od ręki”. Naszym klientom gwarantujemy bezpłatny, szybki i terminowy transport, zniżki, promocje oraz zakup produktów na wyprzedażach.

 

Działamy na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. Doskonała lokalizacja naszej bazy w Kędzierzynie-Koźlu, blisko autostrady A4, zapewnia świetny dojazd, z niemal każdego miejsca południowo-zachodniej Polski.

 

Wybieraj najlepiej – wybieraj najtaniej!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zobacz pełny kontakt

Kościelna 38

47-150 Raszowa

77 463 50 50

505 091 978

E-mail

biuro@decapol-rafinex.pl