Oleje dla rolnictwa

Przewiń w dół

Oleje do maszyn rolniczych, ogrodnictwa i leśnictwa

Oferta DECAPOL-RAFINEX spełni wymagania nawet najbardziej wymagających fachowców. Wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu produkcji rolnej w sprawdzone i wydajne płyny eksploatacyjne do maszyn rolniczych: traktorów, kombajnów, opryskiwaczy, glebo-gryzarek, kosiarek czy pługów. Wszystkie sprzedawane u nas produkty zostały sprawdzone i przetestowane przez tysiące rolników w Polsce i za granicą. Dbanie o bezawaryjność oraz ciągłą, nie narażoną na postoje pracę maszyny, to podstawa wysokiej jakości i wydajności gospodarki rolnej,
postoje pracę maszyny, to podstawa wysokiej jakości i wydajności gospodarki rolnej, nie tylko w trakcie żniw, ale i przez cały rok. Oferta produktów dedykowanych dla rolnictwa firmy DECAPOL-RAFINEX, to szereg zniżek, promocji oraz wyprzedaży – dla naszych stałych klientów. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego partnera biznesowego. Szybko i na czas zrealizujemy każde Twoje zamówienie. Oferujemy sprzedaż olejów i smarów z procedurze zawieszeniem akcyzy.
Skontaktuj się z nami
Produkty

Oleje silnikowe

Oleje przekładniowe

Oleje hydrauliczne

Oleje wielofunkcyjne

Smary do maszyn rolniczych

Nasz indywidualny doradca techniczny i handlowy klienta biznesowego zawsze jest do Twojej dyspozycji. Większość zamówień realizujemy jeszcze tego samego dnia.

 

Siedziba Autoryzowanego Dystrybutora ORLEN OIL DECAPOL-RAFINEX znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, niecałe 20 minut drogi od trasy szybkiego ruchu – autostrady A4. Działamy na terenie całego województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Bezpłatna dostawa. Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zobacz pełny kontakt

Kościelna 38

47-150 Raszowa

77 463 50 50

505 091 978

E-mail

biuro@decapol-rafinex.pl