Oleje do samochodów ciężarowych i sprzętu budowalnego

Przewiń w dół

Zaopatrujemy profesjonalistów!

Autoryzowany Dystrybutor ORLEN OIL DECAPOL-RAFINEX to sprawdzony i godny zaufania dostawca olejów, smarów i płynów eksploatacyjnych dla motoryzacji i przemysłu. Zaopatrujemy bazy transportowe, firmy logistyczne, warsztaty samochodowe, hurtownie motoryzacyjne, stacje paliw, przemysł, rolnictwo.

Obecność w branży od niemal 30 lat, pozwoliła nam wypracować najwyższe standardy obsługi klienta oraz atrakcyjne – często – bezkonkurencyjne ceny!

Współpracując z nami otrzymujesz szereg korzyści, jakich często nie mogą zaoferować inne firmy, nastawione na masową obsługę klientów.

 

U nas każdy stały klient biznesowy, posiada dedykowanego doradcę sprzedaży, który pomoże w doborze odpowiednich produktów i złożeniu zamówienia oraz zaproponuje najlepsze warunki współpracy.

Skontaktuj się z nami
Produkty

Oleje silnikowe

Oleje przekładniowe

Oleje wielofunkcyjne

Smary

Hurtowania i Autoryzowany Dystrybutor olejów i smarów ORLEN OIL DECAPOL to zarejestrowany pośrednik w obrocie towarami w procedurze zawieszonej akcyzy. Siedziba główna firmy znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, kilkanaście minut drogi od zjazdu Góra Św. Anny na autostradzie A4. Naszym klientom zapewniamy bezpłatny transport produktów na terenie całego województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zobacz pełny kontakt

Kościelna 38

47-150 Raszowa

77 463 50 50

505 091 978

E-mail

biuro@decapol-rafinex.pl